Reklama Google ADS "Klienci tu i teraz"

Zyskaj nowych klientów dzięki naszej ofercie „Klienci tu i teraz”. Wykorzystaj potencjał reklam w Google i docieraj do swojej grupy docelowej w prosty i skuteczny sposób. Jesteśmy ekspertami w branży i wiemy, jak przyciągnąć uwagę klientów zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zacznij skalować biznes!

Reklama w wyszukiwarce Google "Klienci tu i teraz"

Jeżeli szukasz księgowego, mechanika, dentysty i szukasz go w internecie to wpisujesz to w google. Google w pierwszej kolejności wyświetli ci firmy które posiadają w serwisie reklamę. Jeżeli chcesz szybko uzyskać efekty w postaci klientów inwestycja w Google ads to obecnie najlepiej wydane środki na marketing. Jeżeli masz wysoką marże to środki wydane na reklamę mogą się zwrócić już przy pierwszym kliencie z ruchu płatnego Google. 

Sprawdź skuteczność Google ADS z najlepszym specjalistom RocketWeb.

Dlaczego RocketWeb

Tworząc reklamy dokonujemy kompleksowego audytu twojej strony internetowej pod kątem Ui/UX. Pozwala to zmaksymalizować efekty kampanii reklamowej. Ważne aby treści na stronie były spójne z komunikacją w reklamie. Jeżeli uznamy że działania marketingowe wymagają stworzenia osobnej strony typu landing page zrobimy to samodzielnie bez konieczności zlecania tego na zewnątrz.

Bierzemy odpowiedzialność za efekty !!!

Szczegóły oferty klienci tu i teraz

Reklama Google Ads potrzebuje odpowiedniego przygotowania, zarówno na etapie kampanii jak i infrastruktury strony na którą kieruje. Nasze działania są kompleksowe dlatego bierzemy odpowiedzialność za efekty.

Optymalizacja strony UI/UX pod reklamę

Tworzymy skuteczne treści reklamowe

Prowadzimy ciągły monitoring efektów

Tworzymy landing page dla kampanii

Co mówią nasi klienci?

Tutaj są twoi nowi klienci

Banery, ulotki zimne telefony – to działania, które nie przynoszą tak spektakularnych efektów jak reklama w internecie. Dlaczego zobacz ilu twoich klientów przegląda internet każdego dnia.

+30,2 miliona

Według raportu „Internet w Polsce w 2021 roku” przygotowanego przez IAB Polska, w 2020 roku w Polsce korzystało z internetu około 30,2 milionów osób, co stanowiło około 79% całej populacji kraju.

+91,5 milionów

z raportów na temat popularności stron internetowych wynika, że Google jest najczęściej odwiedzaną stroną w Polsce, a według danych SimilarWeb, w styczniu 2022 roku Google.pl miało ponad 91,5 miliona wizyt.

Porozmawiaj z nami o twojej nowej strategi na zaistnienie w sieci wyszukiwania google.

Nasze statystyki ADS

Zamierzasz założyć firmę? A może jesteś zainteresowany zbudowaniem nowego wizerunku dla istniejącej marki? Doradzimy Ci, co według nas w Twojej sytuacji będzie najlepsze, jakie projekty warto wdrożyć i dlaczego.

+ 0 mln
Budżetu rocznego na reklamy naszych klientów w ciągu roku.
+ 0
Skuteczne kampanie dla ponad 50 branż które odnoszą zamierzony efekt
+ 0 %
Minimum 100% więcej klientów względem obecnych działań reklamowcyh

Pracujemy w godzinach od 9:00 do 18:00 od Poniedziałku do Piątku

Kliknij w słuchawkę

Lub

Zostaw numer telefonu, zadzwonimy do
Ciebie w danym dniu roboczym!